אני מפיק מסיבה לכ- 200 משתתפים, כמה תאי שירותים אני צריך להזמין?
לנוחות המשתתפים אנו ממליצים תא שירותים על כל 50 איש, כך שבמקרה זה כדאי לך להזמין 4 תאים
אנו מפיקים חתונה בטבע, עם אורחים מכובדים ויקרים מהארץ ומחוץ לארץ.


על איזה סוג שירותים אתם ממליצים לנו?

אנו ממליצים על קרונות השירותים שלנו, המעוצבים בסגנון כפרי, בעלי לובי נוח ומאובזר, תאורת ספוטים יפהפיה, ומסך LCD המשדר ומשמיע קליפים ברקע. סוג הקרון נגזר מכמות האורחים: לאירוע קטן, עד 250 משתתפים אנו ממליצים על קרון זוגי. לאירוע בו ישתתפו מעל 250 משתתפים ועד 500, נמליץ על קרון גדול המחולק לאגף נשים ואגף גברים (וכולל 3 תאי שירותים לנשים, ובאגף הגברים 2 תאים ו 3 משתנות).


חשוב לי שבאירוע שלי השירותים יהיו כמו בבית. על אילו דגמים תמליצו?

ישנן כמה אפשרויות: החל משירותים מפוארים מפלסטיק הכוללים הדחת מים, המשך בשירותי V.I.P, עגלת V.I.P ועד לקרונות שירותים מפוארים – היפים ביותר בארץ. כל שירותי ה – V.I.P מתוחזקים ומנוקים לאורך כל האירוע כחלק מהשירות. על מפרט התאים תוכל לקרוא בקטלוג המוצרים.
ניתן לשים קרונות גם על דשא סינטטי.


אנו זקוקים למקלחות במחנה הקיץ שאנו מארגנים. במקלחות שהזמנו לפני שנה כל סביבת המקלחת היתה מלאה במים ובבוץ. האם יש לכם פתרון אסתטי יותר?

שרותיון מציעה ללקוחותיה את המקלחות החדישות ביותר בישראל. במקלחות שלנו מתוצרת ארה”ב, המים אינם נשפכים סביב למקלחת אלא מנוקזים בצינור הרחק מהתא, כך שסביבת המקלחת יבשה ואסתטית יותר.


אנו מפיקים אירוע טבע שיערך בשעות הערב אל תוך הלילה. באילו מתאי השירותים שאתם מציעים יש תאורה?

תאי השירותים המוארים שלנו הם מדרגת שירותי ה – V.I.P , דרך עגלת ה- V.I.P וכמובן בקרונות.
אני מארגן אירוע בפארק בו צפויים להשתתף 300 אנשים. כמה ברזיות אני צריך לספק?
באירוע בסדר גודל כזה יש לספק ברזיית 8 ברזים. או 2 ברזיות של 4 ברזים. אל תשכח שהחיבור לצנרת באחריות המארגנים.


אני מבין כי תקנות משרד הבריאות מחייבות להציב ברזיות בשטח אירוע. במיקום אותו בחרנו לאירוע, נחל מקסים בנגב, אין חיבור למים. מה אתם מציעים לי לעשות?

לשרותיון יש פתרון ייחודי לבעיה שלך! ברשותנו ברזיה עצמאית (שאינה תלויה בחיבור לצנרת) עם שני ברזים. בברזיה זו 170 ליטר מים נקיים לשטיפה ומיכל אגירה 170 ליטר למים המשומשים. כך שאין לך כל בעיה!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן